Regionalny dystrybutor
Elzab, Posnet, Novitus

Nasza historia

Firma BIUROSPRZĘT powstała w roku 1976 (tak, to nie pomyłka!) jako firma zajmująca się serwisem sprzętu biurowego. W tamtych czasach były to maszyny księgujące ASCOTA, maszyny do pisania, kasy sklepowe mechaniczne kalkulatory oraz cała gama sprzętu wspomagającego.

W latach dziewięćdziesiątych zajeliśmy się serwisowaniem urządzeń fiskalnych, kas, drukarek, wag na zasadach dealerów lokalnych. Na początku tylko firmy Elzab S.A., następnie z biegiem czasu również firm Posnet, Novitus i Innova. Nasza wieloletnia współpraca z firmą Elzab zaowocowała wieloma nagrodami jako najlepszy przestawiciel na terenie województwa Warmińsko-Mazurskiego.

Aktualnie daleko posunięta współpraca z firmą Elzab, owocuje w postaci szerokiego zainteresowania produktami tej firmy, a także zadowoleniem klientów z naszej współpracy i niezawodności urządzeń. Możemy się pochwalić dużą ilością wdrożeń kas fiskalnych Elzab (Delta, Eco, Alfa, Jota, Mini, Teta), Posnet (Combo, Neo, Bingo, Mobile), drukarek fiskalnych Elzab (Omega, Mera), Posnet (Thermal, Temo), a także Innova, Novitus.

Jak wiadomo rozwój techniki komputerowej, oprogramowania dla komputerów pociąga za sobą konieczność wykorzystania dóbr nowoczesnej techniki, dlatego zdecydowaliśmy się na współpracę z firmą Insoft w zakresie wdrożeń oprogramowania wspomagającego zarządzanie firmą, PC-Market.

Profil naszej działalności nie ogranicza się tylko do sprzedaży i serwisowania, służymy także pomocą w odpowiedzi na takie pytania jak:

  • kasa fiskalna odliczenia?
  • od kiedy kasa fiskalna?
  • kiedy kasa fiskalna?

Zadzwoń do nas a z pewnością pomożemy Ci.